O tym, że jeans jest dobry na wszystko pisałam wielokrotnie. Ja przepadam szczególnie za boyfriendami, oversize’owymi katanami z denimu oraz szortami z uprzednio ściętych spodni. (Pościnałam tego trochę, robię to zarówno ze swoimi spodniami, jak i portkami dzieci).
Jednak wcale nie na tym kończy się repertuar jeansowych outfitów w mojej szafie. Zdarza mi się nosić także denimowe ogrodniczki, spódnicę mini, szmizjerkę, a nawet parkę. Generalnie rzecz biorąc dobra jedna czwarta wszystkich moich rzeczy jest jeansowa.

Ale powiem Wam jedno: nie ma jak to rurki.

Nieważne, co mówią trendy.
(A mówią, że diabelnie modny jest fason slouchy, czyli spodnie jak worek zebrane w talii paskiem i bardzo mi on odpowiada).
Ale wiem też, że kiedy chcę wyglądać na luzie, a jednocześnie bardzo kobieco, kiedy szukam kompromisu pomiędzy nonszalancją a podkreśleniem kobiecych walorów, kiedy pragnę ubrania niekrępującego tak bardzo jak sukienka, a jednocześnie efektownego, wybieram rurki. I do nich, w zależności od nastroju, okoliczności oraz potrzeby, dobieram całą resztę. Wysoki obcas i rurki to niemalże gwarancja efektu wow. Z kolei sportowe buty i rurki stanowią duet niezobowiązujący, lecz przykuwający oko.

Słowem – kolejny evergreen do długiej listy uniwersalnych i ponadczasowych outfitów: skinny jeans. 

Komentarzy: 0
08 listopada 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)