Fokus na: groszki

Przywodzą na myśl rozrzucone na podłodze confetti. Albo pudrowe pastylki w blaszanej puszce. W każdym razie, coś co kojarzy się z dobrą zabawą, niezawoalowaną radością, słodyczą. I takie są w rzeczy samej – radosne, słodkie, pełne uroku. Uwielbiam groszki z każdym sezonem bardziej.

Co istotne: groszki są wyraźnym trendem na sezon wiosna-lato 2020. Balenciaga, Gucci czy Dries Van Noten postawili na grochy we wszelkich kolorach tęczy, a także rozmaitej wielkości. Print polka dot pojawił się na sukienkach, damskich garniturach, a nawet obuwiu.

Niezawodnie dodają wdzięku każdej stylizacji. Look służbowy przestaje być zachowawczy i nazbyt serio, gdy całość przełamiemy na przykład koszulą w groszki. Elegancki fason pozostanie wciąż w kanonie biurowego dress code’u, ale całość stanie się dużo bardziej przystępna. Sukienka wieczorowa zabierze delikatności i dziewczęcego wdzięku dzięki printowi polka-dot. Bielizna w groszki to już słodycz totalna – założę się, że sam tylko groszkowy print dodaje jej do kobiecości dziesięć punktów. Albo i jedenaście.

Mają w sobie też groszki lekką nutę retro. Wszak pin-up girls i gospodynie domowe lat pięćdziesiątych lubowały się w tym wzorku. Cóż, wiedziały dobrze co robią. Groszki kładą na łopatki i topią serca.

 

 

Komentarzy: 0
21 lutego 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)