Co będzie na topie tego lata?
Na pewno radość. Radość z odzyskania możliwości spacerowania, oglądania zachodów słońca, moczenia stóp w lodowatym Bałtyku i wdychania zapachu sosnowej żywicy.
Wdzięczność, że znów możemy prowadzić normalne życie, jeździć na rowerach, jeść na ulicy lody i pić chłodną lemoniadę. To na pewno.

Jednak nie byłabym sobą, gdybym nie próbowała zainteresować Was trendami modowymi. Nawet w wydaniu mini.
Co będą nosić tego lata dziewczynki? W czym będą śmigać na rowerach, jeść lody i oglądać zachody słońca?

Wyraźne są dla mnie trzy wiodące trendy: wizerunek zwierzaków, ta zwane summer foods, a także motyw falbanki.
To wszystko plus wygodna i miła w kontakcie z ciałem bawełna, sprawią, że nasze córki, siostrzenice, wnuczki będą zachwycone latem.

Dlaczego zwierzaki? Bo dzieci uwielbiają kontakt z nimi i wypatrzą je wszędzie – na spacerze (mamo, patrz, wiewiórka!), podczas plażowania (ojej, jaka piękna rybka!), a nawet stojąc na przystanku (paaaatrz, biedroneczka!) . Dlaczego letnie smakołyki? Bo są słodkie, soczyste, uwielbiane przez maluchy. Bo kojarzą się z letnią beztroską, lekkością wakacyjnego czasu, słodyczą ciepłych miesięcy. A falbanki? Bo nic tak nie podkreśla niewinnego dziecięcego wdzięku! Wszelkie falbany, plisy, zakładki są bardzo urocze i bardzo dziewczęce, a jednocześnie – całkowicie bezpretensjonalne. Dodajcie to tego paletę pasteli ze szczyptą granatu.

Do zobaczenia na letnich deptakach!

Komentarzy: 0
12 maja 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)