Esencja lata!

Nie wiem czy macie podobnie, ale ja uwielbiam latem mieć do dyspozycji choćby najmniejszy akwen wodny.
Mój mikrobasenik, który stawiam na balkonie co roku, i w którym mogę zaledwie usiąść w kucki, stanowił zawsze przedmiot żartów rodziny i znajomych.
Już nawet dzieci przestał dawno interesować,  bo cóż w moim robić – ani nie popływasz, ani sensownej walki na pistolety wodne nie stoczysz, ani materacem nie podryfujesz. Ja natomiast niezmiennie przepadam za tym dziwacznym rytuałem: ulubiona gazeta, kawa mrożona z pianką i chlup do wody.

W miłości do wody nie jestem jednak odosobniona i choć moje potomstwo pogardza tą namiastką basenu, która stoi u nas na balkonie od czerwca do września, każda okazja do prawdziwego zanurzenia ciała w wodnych odmętach zostaje wykorzystana. To nie przypadek zatem, że w wakacje jeździmy głównie w miejsca, gdzie faktycznie można z takiej przyjemności skorzystać. Dla mnie to nie tylko okazja do spędzenia fajnego czasu z moimi dziećmi, ale także wprost przeciwnie – okazja do spędzenia czasu samotnie.

Maska do nurkowania, dmuchańce, pistolety na wodę to akcesoria generujące masę radości. Oni piszczą, rechoczą, chlapią na wszystkie strony, a wtedy ja znów swoje – kawka, gazetka, ewentualnie warstwa kremu z filtrem i twarz do słońca. Popularne powiedzenie, że woda to życia w tym wypadku zyskuje drugie dno.

Komentarzy: 0
19 czerwca 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)