Get the LOOK!

Mijane na ulicy dziewczyny często wzbudzają w nas fale podziwu, zdarza się, że i zazdrości. Piękne, roześmiane, świetnie ubrane. A gdyby tak dało się podobnie?
Czy bardzo Was zdziwię, gdy powiem: oczywiście, że się da? A nawet – warto!
Warto dobrze poczuć się we własnej skórze, warto iść przed siebie z wysoko uniesionym czołem, warto cieszyć się sobą, otoczeniem, modą. Tymi najprostszymi zestawieniami: sweter, jeansy, botki, albo: spódnica i top, albo: joggersy, bluzka, sportowe buty. To nie są rzeczy trudnodostępne, moda z Fashion Weeków, limitowane edycje. To moda popularna, dostępna dla każdego, w przystępnej cenie i szerokiej rozmiarówce. Nie trzeba być przyjaciółką projektanta, ani mieć platynowej karty kredytowej, żeby wyglądać świetnie. Serio, wiem co mówię, przetestowałam.

Propozycje poniższych stylówek to dzieło bloggerek –  @jldrae, @paulinye i @dearingkinga, ale równie dobrze te sety mogłyby wisieć w naszych szafach.
Pierwszy look – nonszalacki, sportowy, ale wciąż bardzo kobiecy. To nic innego jak joggersy w klimacie minitarnym – czyli bojówki khaki, z lekko ażurową bluzką w motyw florystyczny w tym samym kolorze. Monochromatycznie i prosto. Do tego sportowe, klasyczne buty.

Drugi look to afirmacja lata, radości życia i – znów – prostoty.
Mini w zwierzęcy print – wężową skórkę i bardzo minimalistyczny top o kroju podkreślającym linię ramion i …wielki uśmiech. Tylko tyle i aż tyle.

Trzeci look to taki miks casualu z nutką boho (botki zawsze dodają nieco boho-chic).
Niby tylko jeansy z pastelowym sweterkiem (czy można prościej?), ale dzięki zamszowym butom za kostkę set przestaje być oczywisty i przewidywalny.

Co sądzicie?

Komentarzy: 0
19 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)