Poduszka z przekazem

Statement t-shirt?
Znany temat.
Przekazujemy otoczeniu własne myśli po prostu krocząc ulicą. To może być coś zabawnego, to może być nawiązanie do filmu, piosenki, jakiś zgrabny cytacik, złota myśl, czyjeś słowa.

Ale czy ktoś słyszał o statement cushion?
Ja w każdym razie tak. I zamierzam pociągnąć tu temat.
Poduszka z przekazem, bo tak można przetłumaczyć ten termin to nic innego jak element naszego wystroju, który odzwierciedla stan umysłu mieszkańców. Wyznania miłosne, uwielbienie dla własnych czterech kątów, zapewnienie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. To miły przekaz (you are so loved), motywacja (shine bright like a diamond) czy  podkreślenie wyjątkowości więzi między mieszkańcami (you are my favourite).

Urocza rzecz i doskonała na prezent. To rzecz z gatunku dwa w jednym – i podarunek i kartka z życzeniami.
Co sądzicie o takim akcencie?

 

 

 

 

Komentarzy: 0
27 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)