Wrześniowy MUST HAVE: narzutka!

Wrzesień to taki drugi maj. Pogodowo kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać. Bo mogą zainstnieć trzydziestostopniowe upały, a może wystąpić aura iście listopadowa. Często nie wiadomo jak się ubrać. Z jednej strony mruga do nas z wieszaka piękny trenczyk dorwany za bezcen na wyprzedaży, z drugiej najchętniej eksponowałybyśmy opaleniznę bluzkach na ramiączkach. Znam remedium na takie zagwozdki i jest nim – kardigan w formie swobodnej narzutki. Przewiewna dzianina nie pozwoli się zagrzać, a brak guzików czy innej formy zapięcia pozwala na szybkie, niczym nie skrępowane pozbycie się jej.
Lubię też narzutki za to, że zwykle są dłuższe, luźno spływają w dół ciała i dają taką namiastkę płaszcza, co dobrze robi każdej sylwetce, a szczególnie tej, która chcemy nieco wyszczuplić. Zwróćcie na przykład uwagę, że królowa polskiej sztuki kulinarnej wprost przepada za instytucją narzutki – niemal każdy jej outfit zawiera taką składową, a była swego czasu nagrodzona w mediach za świetne, modelujące stylówki.
Narzutka to także rzecz uzupełniająca niemal każdy look – świetnie dopełni zarówno set sportowy, smart-casualowy, jak i ten oficjalny dodając mu swobodny ton. Może stanowić akcent kolorystyczny w stylizacji zachowawczej i wręcz przeciwnie – tonować feerię barw. Może też kompletnie dać o sobie zapomnieć jeśli idąc za trendem ton-w-ton dodamy ją nie na zasadzie kontrastu, a nierozłącznego elementu.

Komentarzy: 0
31 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)