Get the look!

Dziś  – dla odmiany – trochę palety stonowanej.
Bo i taka na pewno ma grono swoich fanów. Zresztą, jestem zdania, że w życiu, a więc i w modzie fajna jest różnorodność, mnogość opcji i otwartość.
Każda opcja kolorystyczna może zachwycać, byle nie fiksować się na jednej, jedynej, a mieć oczy otwarte, szerokie horyzonty i wyzbyć się nadmiernego myślenia o konwenansach.

Tym czasem stylizacje dwóch dziewczyn, które można bliżej poznać poprzez instagram: Jdrae oraz Esraworld
Jedna stylizacja jest odwzorowana ze stuprocentową wiernością , w drugiej wrzuciłam ramoneskę zamiast kurtki. Obie bardzo jesienne, bardzo klasyczne, ponadczasowe.
Bardzo odpowiada mi ciepły beżowy odcień płaszcza i ramoneski, a także uniwersalna szarość spodni.

Dzięki tej właśnie uniwersalności możemy kompletnie odlecieć w kwestii dodatków, tak butów i torebek, jak akcesoriów.
Bo buty robią niesamowitą robotę – i to, czy wybierzemy sneakersy, botki w kowbojskim sznytem czy szpilki zmienia WSZYSTKO.
To samo z torebką – na co dzień noszę plecak, ale na ewentualne wieczorne wyjście zawsze sięgam po kopertówkę.  Podobna sprawa z biżuterią – maleńkie kolczyki na sztyfcie, które noszę casualowo są bezpretensjonalne, minimalistyczne i eleganckie w swej prostocie, lecz wystarczy jednak sięgnąć po wydatny naszyjnik, by cały outfit zyskał zupełnie nowy charakter.

Obie powyższe stylizacje w swej modowej ponadczasowości i prostocie idealnie nadają się do stanowienia takiej bazy.
Bazy, noszonej cały dzień, uzupełnianej jedynie dodatkami, wedle uznania, zgodnie z okolicznościami i widzimisię autorki looku! 😉

Komentarzy: 0
29 września 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)