WILD THING!

Printy zwierzęce uwielbiam z sezonu na sezon coraz bardziej! Są zmysłowe, kobiece, sexy.
Mam poczucie, że bywa w nich nuta kiczu, takiej modowej przewrotności, przegięcia, ale ta świadomość tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to trend wart uwagi.
Oraz, nie da się ukryć, absolutna klasyka.
Bo sukienkę w ocelota nosiła moja babcia, sweter z innym dzikim zwierzem moja mama, a jej siostra miała kowbojki w zebrę!
Ja natomiast łapczywie sięgam po wszystko!  Zebra, pantera, leopard, wąż. Wszystkie wzory hołubię z wielkim entuzjazmem i noszę o olbrzymim przekonaniem. Pasują do każdej stylówki – począwszy pod sportowego casualu, przez modę biurową (oczywiście wyłączając wymogi ściśle dress-code’owe) na looku wyjściowo-wieczorowym skończywszy.

Nie jest to na pewno motyw dla każdego, więc niezdecydowanym odradzam skok na głęboką wodę jaką byłby wybór płaszcza w tygrysie pręgi lub sukienki w leopardzie plamki. Taka dawka dzikiego zwierza może nieco przytłoczyć. Jeśli jednak „chodzi za wami” print zwierzęcy, ale nie jesteście do niego totalnie przekonani, postawicie na detal, nieduży dodatek. Apaszka w szlufkach spodni lub przywiązana do torebki nada stylizacji pazur. Podobnie będzie z akcentem na włosach – opaska lub chustka która złapie kucyk to ledwie maleńki szczegół, ale każdy wie, że diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Komentarzy: 0
14 września 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)