Zwolnij!

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam – brzmią słowa popularnej piosenki. I choć jej autorka nie należy do mojego top 10 ulubionych muzyków, to utożsamiam się z tym słowami w stu procentach. Jestem gnana ciągłym poczuciem, że powinnam to, tamto i jeszcze coś. Targa mną poczucie winy, że za mało, niedostatecznie, z niedostatecznym zaangażowaniem.

Slow life: na czym polega?
O slow life słyszymy już od kilku lat. Tym, którzy dopiero zapoznają się z tematem, często wydaje się, że „powolne” życie jest dostępne tylko dla nielicznych, dobrze sytuowanych osób. Slow life to styl życia, który jest odpowiedzią na konsumpcjonizm. Zamiast fast-foodów – ekologiczne i zdrowe jedzenie. Zamiast zmieniających się co miesiąc kolekcji ubrań z sieciówek szytych przez współczesnych niewolników – ponadczasowa, jakościowa i wytwarzana etycznie garderoba. Zamiast natłoku informacji – ich ograniczenie. Zamiast marnowania czasu na bezwartościowe rzeczy – świadome życie i skupienie na prywatnych priorytetach. Brzmi groźnie, ale masz trochę dość szaleńczego tempa, którego nabrało twoje życie? Mamy dla ciebie 10 wskazówek, które pozwolą ci zwolnić, odzyskać władzę nad swoim życiem i czerpać z niego więcej satysfakcji.

 

Komentarzy: 0
07 września 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)