Cukierek albo psikus!

Każda okazja do świętowania jest dobra, a Halloween na pewno.
I to nie tylko dla najmłodszych. Owszem, latanie po sąsiadach z dzikim okrzykiem „curkierek albo psikus” pozostawmy latoroślom, ale cała reszta – bierzmy i czerpmy garściami!

I nie, nie bierzemy sobie na głowę gotowania i pieczenia dla piętnastu osób (czy ile tam zaprosicie). Imprezy, z których wszyscy mamy radość to imprezy składkowe.
Każdy coś przynosi – czy to paluchy wiedźmy, muffiny potworki , hot dogi mumie , czy pizzerinki z pająkami .
A kto bardzo nie ma czasu idzie na łatwiznę – bierze pod chatę chrupki monstery, pianki szczęki i żelki gałki oczne.
Wszelkie chwyty dozwolone, bo ma postulat jest taki, że ma być wesoło. Czołom zroszonym rzęsistym potem i udręczonym grymasom mówimy stanowcze nie.

Życie towarzyskie to przywilej, nie znój.
Dlatego wyciskajmy z niego, ile się da! Czas, który nasze mamy i babcie spędziłyby w kuchni lub z odkurzaczem w dłoni my przeznaczmy na rundkę po second-handach w celu znalezienia stroju gnijącej panny młodej. Energię życiową, którą możnaby utopić w wiaderku z mopem, spożytkujmy na dzikie pląsy przy numerze Thriller. I tak dalej.
I nie rezygnujmy z pielęgnowania dzieciaka w sobie.
To, że masz czterdzieści lat, nie oznacza że pozostało ci siedzieć przy jajach w majonezie i snuć nudne rozmówki o tym, co ostatnio mówili za zebraniu wspólnoty mieszkaniowej. 😉

 

Komentarzy: 0
08 października 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)