Dzikość w domowym zaciszu

Zwierzęce desenie i printy opanowują nie tylko modę uliczną, ale również… kolekcje domowe.
Co powiecie na dresik w panterkę, legginsy z motywem wężowej skórki i kapcie z ocelotem?
Dla mnie – rewelacja!
Oczyma wyobraźni widzę siebie – dzikiego kota w pozycji kociej (czyli zwinięta w kłębek) na ulubionym fotelu z ulubioną lekturą.

Mówiąc jednak całkiem serio – jest to świetna opcja dla tych z Was, które wahają się i wciąż nie wiedzą co o zwierzęcych motywach myśleć. Dla tych, które reprezentują postawę: chciałabym i boję się. 😉 Jeśli czujesz, że jakiś pociąg w stronę cetęk, łatek i prążków a jednocześnie obawiasz się, że to nie jest trend dla Ciebie – spróbuj w domu.  Dres wiele zniesie, domowe outfity to doskonałe przedpole, by wyrobić sobie na temat danego motywu w modzie. Tu widzisz się tylko Ty sama (no i domownicy, ale to raczej niegroźni recenzenci), tu przechadzając się pomiędzy kuchnią, salonem, sypialnią i pokojem dziecięcym, możesz rzucić raz po raz spojrzenie w stronę lustra w przedpokoju i jednoznacznie stwierdzić – dobrze mi w tej dzikości/dzikość i ja to jednak dwa różne światy.

Polecam serdecznie taki zabieg, a sama lecę po stosowny dresik.
Zapowiada się czas długieeeeego siedzenia w domu (praca zdalna, nauka online, obiady wyłącznie w domu), chcę by było wygodnie i twarzowo! 🙂

Komentarzy: 0
27 października 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)