Hello yellow!

Trudno o kolor bardziej jesienny niż żółć, a już szczególnie w wariancie musztardowo-miodowym!
To jeden z takich kolorystycznych bumerangów, które wracają z jesiennymi trendami, jeśli nie co sezon, to z pewnością co dwa.
Trudno się dziwić – żółty w tej odsłonie jest niezwykle twarzowy i niesie ze sobą pokłady pozytywnej energii. W kwestii miksów również jest bezproblemowy i wdzięczny. Świetnie konweniuje z klasycznym jeansem – zarówno w wersji jasnoniebieskiej, jak i ciemnogranatowej. Tworzy przepiękne kompozycje z pastelami: różem, koralem, miętą, a także z intensywnymi, ciemnymi kolorami: burgundem, ciemną butelkową zielenią, śliwkowym fioletem czy wspomnianym już granatem.  O samograjach w postaci szarości czy brązów nawet nie wspominam!

Nie niesie ze sobą także przeciwskazań jeśli chodzi o typy urody.
Doskonale podkreśla świetlistość blondynki, wdzięk brunetki i płomienność rudzielca.

Doskonale przełamać nim stonowane zestawienia biurowe, bazujące na miksie czerni z bielą, a także rozjaśniać stylizacje nazbyt ciemne. Wystarczy detal – opaska, szalik, para rękawiczek, a nawet oprawka okularów, by całość outfitu zyskała zupełnie nowe oblicze. Wystarczy żółty pompon wieńczący popielatą czapkę, by zachowawczy look nabrał rumieńców.
Pamiętajcie także, że ten sezon należy, między innymi, do stylizacji total-look.
Żółć od stóp do głów to odważna propozycja, ale delikatnie tonowana beżem lub piaskiem, może wypaść nad wyraz efektownie.

Komentarzy: 0
19 października 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)