Elegancki.
Szykowny.
Stonowany, lecz nie nudny.
Piękny.
Szlachetny.
Bezpretensjonalny.
Taki jest duet czerni i beżu – miks, który przepięknie wpisuje się w estetykę jesienną.

Obie moje dzisiejsze propozycje stanowią stylizacje mody codziennej – jest swobodnie, lecz szykownie, modnie ale i dość klasycznie.
Zwróćcie uwagę, że wspólny mianownik tworzy tu czarny, dopasowany golf. Uwielbiam ten element kobiecej garderoby! Jest szalenie uniwersalny, ale też – przy całej swej powściągliwości – zmysłowy. W jednym z proponowanych looków zestawiłam go z białą jeansową mini i dopełniłam botkami na obcasie i camelową ramoneską. Z kolei w drugiej propozycji komponuję go ze spodniami w modnym fasonie slouchy i mokasynami z wyrazistym motywem łańcucha (diabelnie modna rzecz!) a całość dopełniam uroczą dzianinową opaską (równie trendowy akcent!).

 

 

 

Komentarzy: 0
30 października 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)