Żadnych falbanek, mieniących się cekinów i brokatów, panterek i pstrokatych kolorów. W zamian – proste fasony, gładkie faktury, stonowane odcienie, spokój i porządek. Oto przepis na modowy minimalizm, czyli styl, który miłością bezgraniczną pokochały kobiety na całym świecie. Jaka jest moda w wydaniu mini? Jak stworzyć garderobę, w której wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają, i raz na zawsze rozprawić się z problemem pod tytułem „nie mam się w co ubrać”? Sprawdź, czym charakteryzuje się modowy minimalizm, i na nowo zdefiniuj swój styl!

Norweska prostota, duńskie hygge, japońskie pożegnanie z nadmiarem, slow fashion i slow life… Choć minimalizm ma wiele imion, pod różnymi terminami kryje się jedna idea, którą wyraża popularne hasło „Less is more”. Podstawowym założeniem minimalizmu jest bowiem dążenie do prostoty i ograniczanie stanu posiadania. Chodzi jednak nie tylko o posprzątanie biurka, szafy, mieszkania czy garażu, ale też głowy – o uświadomienie sobie, że otaczamy się przedmiotami, które wcale nie są nam potrzebne, a które tylko zaśmiecają naszą przestrzeń.

Komentarzy: 0
10 października 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)