Adwent czas start!

Uwielbiam odliczanie!
Jest w nim coś magicznego!
Odliczałam do osiemnastki – wydawało mi się, że wkroczę w nowy, lepszy rozdział życia i bardzo mnie to ekscytowało.
Odliczałam do wyprowadzki do pierwszego samodzielnego mieszkania, w którym wreszcie być sobie sterem i okrętem.
Odliczałam do ujrzenia pierwszy raz moich dzieci – przeliczenia ich mikropaluszków i obcałowania malutkich główek.
Zdarza mi się odliczać do zobaczenia kogoś, z kim dawno się nie widziałam, do weekendu z przyjaciółką, do wypłaty;).
Odliczam do urlopu, kompletując listy wakacyjnych niezbędności i sprawdzając setki razy, czy wszystko mam.
I wreszcie – a jakże – odliczam do świąt!
Z zapałem i rumieńcem na twarzy. Pośród zajęć online i okrzyków: mamo, gdzie moja matma?, pośród telefonów i list to-do, pośród domowego zgiełkupiernikowego aromatu wycinanych foremką ciastek i nieśmiertelnych świątecznych hitów sączących się z radia.

Komponenty stroika adwentowego można kupić, ale można też – zrobić samodzielnie. Na przykład z podobnych w formie słoików. Albo puszek nawierconych tak, by światło tealightu prześwietlało przez dziurki. Można też po prostu wziąć cztery świeczki, gałązkę świerku, jodły, jemioły, kępkę mchu i…. już.
Odliczanie czas start!

Komentarzy: 0
27 listopada 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)