Mikołajki za pasem, a ja w tym roku nie zamierzam robić prezentowników dla najmłodszych, ale właśnie – dla starszych.
Uwielbiam ten czas oczekiwania na święta i może to teza nieco na wyrost, ale serio uważam, że jest przyjemniejszy niż sam finał!

Dziś dzielę się z Wami tym, bez czego według mnie grudzień odbyć się nie może, a na pewno nie powinien!
Traktujcie to jednocześnie jako podpowiedź jeśli z okazji Mikołajek chcecie zrobić miły gest w stronę kogoś bliskiego – męża, przyjaciółki, mamy.

No więc po pierwsze – muzyka.
Znacie płytę Boba Dylana – Christmas in the heart?
To zdecydowanie mój numer jeden, ale przecież o gustach trudno dyskutować. Może lubicie oldskulowe brzmienie Franka Sinatry? A może naszych rodzimych artystów?
Sky is the limit. Byle tylko to, co sączy się z głośników było świąteczne i wprawiające w odpowiednią armosferę.

Po drugie smaki i zapachy – podczas nastrajania się świątecznego warto zadbać o dopieszczenie wszelkich zmysłów. Ja nie wyobrażam sobie grudnia bez cynamonowych i goździkowych herbat, grzańca i świec o aromatach o nutach cytrusów, korzeni, żywicy. Każde z nich to także rewelacyjny pomysł na prezent – niezobowiązujący, niedrogi, a piękny.

Po trzecie tekstylia – zarówno, te które zakładamy na siebie, jak i te które służą nam do wieczornego zalegania na kanapie.
Skarpetki w motywy świąteczne są takie urocze! A pled w norweski print grzeje od samego patrzenia.

A Wy? Bez czego nie wyobrażacie sobie grudnia? Oraz – co chętnie sprezentowalibyście bliskiej osobie, by podkręcić atmosferę oczekiwania na święta? 🙂

Komentarzy: 0
24 listopada 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)