Get the November look!

O ile pierwsza część jesieni płynnie splata się z latem, o tyle ta druga nie ma z latem nic wspólnego. Już nie wystarczy jeansowa katanka, cieniutka parka, ramoneska i inne narzutki. Listopad to wstęp do zimy, zarówno jeśli chodzi o egipskie ciemności z spowijające poranki i wieczory, jak i coraz niższe temperatury.  Listopad nie chodzi na kompromisy – outfit musi być nie tylko stylowy, ale koniecznie ciepły. Wszelkie dzianiny więcej niż wskazane! Do tego płaszcze i puchowe kurtki, a także: botki, czapki szaliki. 

Uwielbiam obie wariacje modowe stworzone przez blogerki fashion – paulinye oraz @jldrae .
Jest stylowo, modnie, z pomysłem ale jednocześnie swobodnie i bez nadęcia.
Ale co najważniejsze – zgodnie z pogodowymi wytycznymi listopada.

W stylizacji paulinye ciepły mięsisty golf w jakże twarzowym odcieniu musztardowej żółci świetnie komponujemy z czarną resztą oraz złotym detalem.
By w takim zestawieniu podkreślić talię,  warto wpuścić choćby część swetra w spodnie i całość spiąć paskiem.
Set dopełniamy wełnianym płaszczem lub dżinsową kurtką podbitą barankiem.

Z kolei @jldrae  postawiła na look nieco hipsterski, nonszalancki i na pewno bardzo wygodny.
Jeansowe rurki dobrze konweniują ze sportową bluzą i długą puchową kurtką, a także prostą czapką w ponadczasowym fasonie beanie.

W nadziei że listopad przyniesie choć trochę słonecznych dni nie rozstajemy się z okularami słonecznymi. ;))))

 

@jldrae

 

 

Komentarzy: 0
13 listopada 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)