Pomysł na prezent!

Obdarowywani dzielą się na dwa typy: łatwi i trudni.
Trudni zwykle są płci męskiej.
Ileż ja się w życiu nasłuchałam od mamy, jaka to ciężka orka kupić coś tacie!
Potem podobny lament wysłuchiwałam z ust teściowej.

No, temu człowiekowi nic nie sa się kupić!
On wszystko już ma, córeczko.
Daj spokój, masz swoje wydatki.
I tak nie trafisz, kupić mu coś sensownego graniczy z cudem.

Ta litania jest niezmienna, jednak nie mam zamiaru się poddawać. Nie kupię przecież bliskiemy człowiekowi bezosobowej bombonierki!

I wtedy, gdy zaczynam myśleć, zwykle pojawia się inspiracja. Gdzieś coś zobaczę, pomyślę: ooo, z tego by się ucieszył i mamy to!
W tym roku zachwyciły mnie tiszerty z retro bohaterami – ikonami kina, kultowymi gwiazdami rocka, sportu, popkultury. James Dean, Muhammad Ali, King Kong czy Elvis Presley – znani, uwielbiani, pokryci delikatną patyną, która tylko dodaje im uroku. Jestem przekonana, że tą kolekcją zachwycę zarówno tatę, teścia, jak i męża.
Świetna rzecz!

Komentarzy: 0
30 listopada 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)