Ferie zimowe czas start!

Tegoroczne ferie są inne niż wszystkie, które mamy za sobą.
Ale fakt, że coś generuje ograniczenia nie oznacza bynajmniej, że mamy usiąść i poddać się marazmowi.
Jest inaczej, trudniej, ale nie mamy związanych rąk.

Nie możemy wyjechać na tydzień?
Róbmy wycieczki jednodniowe!
Nie możemy stołować się w knajpie?
Weźmy na wynos albo własną wałówkę!

Każde miejsce w Polsce, mówię to z pełną odpowiedzialnością, ma w promieniu kilkudziesięciu kilometrów coś ciekawego do zobaczenia. Górskie szlaki, nadmorskie plaże, las, jeziora, zabytkowe miasteczko, cokolwiek. Jestem też pewna, że nie macie wszystkiego zobaczonego, bo zwykle lubimy eksplorować miejsca odległe i zachwycać się nie tym, co mamy pod nosem.  Opracujcie sobie rodzinną mapę fajnych miejsc wypadowych. Poczytajcie razem o dziwacznym tworze skalnym, zabytkowej fontannie, studni owianej legendą. Poszukajcie rzadkich gatunków ptaków, zróbcie zdjęcia ośnieżonym świerkom, napijcie się herbaty z termosu stojąc przy punkcie widokowym.

Nie dajcie się pokusie siedzenia w domu, ubierzcie się ciepło i komfortowo, wyjeźdźcie poza miasto i twórzcie wspomnienia!
Najlepsze powstają poza czterema ścianami!

 

Komentarzy: 0
04 stycznia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)