Zimowy look bez poświęceń

Już dawno przestałam chodzić na modowe kompromisy, a starodawne powiedzonko: chcesz być piękna, to cierp włożyłam między bajki.
Chcę być piękna i nie cierpieć, kto dołącza do grona tak śmiałych i bezczelnych, jak ja?

Niewygodne i niestabilne obcasy, cienkie rajstopki, przykrótkie kurteczki, skarpetki stopki odsłaniające kostki – wszystkiemu temu zimą: dzięki, postoję.
Wynoszę na piedestał czapki, szaliki, dobrze ocieplone buty, swetry. I jeśli sięgam po rajstopy to albo są grube jak ściany przedwojennych kamienic, albo w celu zapewnienia sobie drugiej warstwy – pod spodnie.

Zapamiętajmy tę prostą prawdę:
Wygodnie
nie oznacza: nieefektownie. 
Pięknie nie oznacza: z poświęceniem.

Poświęceń dość, szczególnie teraz – w czasach, gdy możemy na własnej skórze odczuć jak istotne jest dobre zdrowie.
Wkładajmy tiszert w spodnie, nigdy nie rezygnujmy z okrycia głowy, zadbajmy o komfort cieplny dla stóp, szczególnie jeśli poruszamy się komunikacją miejską i zdarza nam się postać i poczekać na wytęskniony widok nadciągającego tramwaju.

Moje propozycje zimowego looku, bezkompromisowego i efektownego poniżej – jest pięknie i ciepło, a niezrealizowaną potrzebę poświęceń można realizować gdzie indziej.
Wolontariat w schronisku dla zwierząt? Tak tylko podpowiadam! 😉

Komentarzy: 0
08 stycznia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)