Get the winter simple look!

Prosto czyli nudno?
W żadnym wypadku.
Nieprzekombinowane stylizacje maja ogromną moc – o ile tylko masz na nie pomysł.
Nie bez kozery wielcy wizjonerzy mody od zawsze wynosili na piedestał wartości takie jak minimalizm i oszczędność środków, powtarzając do znudzenia cytat z Da Vinciego, że „prostota jest szczytem wyrafinowania”.

Blogerka modowa @jldrae  wyraźnie hołduje tej prawdzie.
Jej zimowe stylówki zdaja się mówić – jeśli nie ma potrzeby, nie kombinuj.

Uniwersalny, camelowy płaszcz, proste spodnie, klasyczne trampki albo sznurowane buty za kostkę i jesteś gotowa. Ważne, żebyś czuła się komfortowo i nic nie krępowało Twoich ruchów. Popraw włosy, pomaluj się albo i nie, uśmiech na twarz i biegnij.  Nieważne, co zaplanowałaś – szwędanie z przyjaciółką z kubkiem kawy na wynos, wyjście do kina z dzieciakami czy zakupy. Casualowe stylizacje tworzą z prostotą doskonały team i nigdy nie zawodzą.

W prostocie nieocenione jest także to, że daje wspaniałą bazę dla dodatków. Masz pomysł by przełamać monochromatyczność looku albo urozmaicić prostą stylówkę – nie musisz szczególnie głowić się nad tym, czy wybrany dodatek nie zaburzy harmonii i nie sprawi, że zrobi się bizantyjski przepych. Wszelkie chwyty dozwolone!

 

Komentarzy: 0
19 lutego 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)