Walentynki last minute!

Walentynki już za nieco ponad tydzień a ja jestem wielką fanką tego święta.
Nie trafiają do mnie argumenty, że celebra 14 lutego nie jest nijak zakotwiczona w naszej kulturze, że jest mocno skomercjalizowana, a w ogóle to święto miłości jest codziennie.
Serio, świętujecie z mężem/żoną/partnerem codziennie wasze uczucie? Macie czas i energię pośród służbowych telefonów, zmywarek do rozładowania, zakupów do zrobienia i dzieci do odebrania z placówek edukacyjno-wychowawczych jeszcze patrzeć sobie głęboko w oczy i wsuwać w dłoń drobne podarunki? Jeśli tak – podziwiam i jestem pierwsza w kolejce, jeśli odpalicie zapisy na kurs nauczający jak tego dokonać ;).  Ja nie mam – ani energii, ani czasu, ani możliwości. Jestem szczęśliwa gdy dzień przebiegnie bez awantur, dzieci leżą w łóżkach z lekturami, a my – w dresach i wełnianych skarpetach – odpadamy film.
Dlatego ogromnie cieszy mnie fakt, że świat dopomina się – rozmaitymi datami – celebrowania miłości, przyjaźni, ogólnie rzecz biorąc – relacji.

I tak polecam pod rozwagę następujące pomysły na prezent:
1) Nieśmiertelny klasyk, czyli ramka z waszymi zdjęciami. Oklepane, ale miłe. Szczególnie gdy zdjęcia budzą same dobre wspomnienia i sprawiają, że uśmiechacie się bezwiednie i szeroko.
2) Planszówki dla dwojga. Wyzwania, łamigłówki, wspólne skojarzenia – to wszystko może bardzo zbliżyć i sprawić, że prawdziwie  zaiskrzy!
3) Wkraczamy w sferę prezentów bardzo osobistych – bielizna, biżuteria, piekny zapach – to podarunki dla osoby, którą dobrze znamy i z którą jesteśmy bardzo blisko.
4) Czekoladki – prezent bezpieczny. Bardziej dla kolegi z biurka obok, który wpadł nam w oko niż partnera, z którym żyjemy, choć właściwie… wszyscy lubimy czekoladki. 😉
5) Komiks, książka, tomik poezji o miłości. Wsród propozycji poniżej wiersz Wisławy Szyborskiej Miłość Szczęśliwa w niesamowitej oprawie graficznej – wiem, co mówię – mam. 🙂
6) Poduszka serce – pomysł z gatunku uroczych, pełnych dziecinnego czaru i naiwności. Rozczuli niejedno twarde serce. 😉

Komentarzy: 0
06 lutego 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)