Outfit świąteczny…

… jest wbrew pozorom zagadnieniem skomplikowanym. W tym roku będę świętowała aż cztery wigilie. Jedna w pracy, druga w pracy męża (tak, zaproszone są drugie połówki i bardzo mi się to podoba!), trzecia, którą rokrocznie świętujemy z przyjaciółmi (jedzenie składkowe, dobre wino, mnóstwo dzieciaków i cudowny gwar) oraz ta najważniejsza, z rodziną.

Każda z nich to inny look.
Na kolacjach wigilijnych o charakterze służbowym wybieram klasyczną elegancję, doskonale więc nada się tu mała czarna. Z dodatkami w ponadczasowym subtelnym odcieniu nude wypadnie kobieco, stonowanie i odpowiednio do sytuacji. Opcja biała koszula wyprasowana na kant, choć bardzo bliska memu sercu, odpada, bo to bardziej rzecz na co dzień. Wieczorem chcę wyglądać inaczej, niż widza mnie współpracownicy pomiędzy ósmą a szesnastą.
Wśród rodziny cenię komfort, dlatego raczej wybiorę spodnie. Eleganckie, ale z dodatkiem tkaniny elastycznej – choćby po to, by jeść, ile uznam za stosowne, a w święta nie lubię głodować ;).
Wreszcie świąteczna impreza z ludźmi, którzy stanowią mój wieloletni team przyjaciół. Tu również lubię nutkę elegancji, ale taką przełamaną na przykład akcentem rockowym. Skórzana spódnica może dobrze odebrać rolę takiego akcentu.
Na koniec pocieszę Was – bo pewnie patrzycie na moje propozycje i myślicie: seriously – szpilki na domowej wigilii? 🙂 Tak zaczynam. Kończę na bosaka! 🙂 Szczęśliwa, objedzona do granic, z głową pełną uroczego fałszowania kolędujących maluchów.

22

1

3 copy

Komentarzy: 0
16 grudnia 2015

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)