Zimo, przyjdź!

Jestem w kropce. Zwykle o tej porze nie tylko starałam się powoli zrzucać świąteczny balast, ale także upychałam w bagażniku auta kolejne torby. Jedna z butami narciarskimi, jedna z odzieniem na stok, kolejna z ciepłymi swetrami i czapkami na zmianę i tak dalej. A w tym roku?
Jasne, powietrze górskie jest dobre niezależnie od tego, czy leży wokół śnieg czy nie. Dlatego tradycyjnie jedziemy na kilka dni dać płucom odpocząć do miejskich spalin. Ale jaki alternatywny plan znaleźć, by dzieci nie umarły z nudów, a my od dźwięku ich jęków? Co robić, gdy nie można: szusować po stoku narciarskim/zjeżdżać na sankach/toczyć wojny na śnieżki/lepić bałwana/wygłupiać się w śniegu do utraty tchu?

Wertuję internet w poszukiwaniu gier i zabaw na świeżym powietrzu podczas zimy bez śniegu. Nie ma tych porad za wiele. Po prostu takich zim w górach do tej pory chyba nie odnotowano. Na pewno będziemy dużo chodzić, może zorganizujemy jakieś podchody. Na pewno, siłą rzeczy, będziemy raz po raz zawijać w rejony miejskie. O ile szusując aż szkoda czasu na dwudaniowe dania z czterdziestominutowym czasem oczekiwania, o tyle w bezśnieżną zimę – nie ma sprawy, możemy poczekać. Zagramy w tym czasie w bierki, albo dobble albo inną kieszonkową grę. Popatrzymy przez okna knajpy na piękne zbocza górskie. Piękne, ale bez grama śniegu.

Zaklinam więc rzeczywistość zimowymi stylizacjami – może coś się zmieni i aura nas pozytywnie nas zaskoczy. Bardzo, bardzo tęsknię za Winter Wonderland! 🙂
w góry KIK

winter KIK copy

Komentarzy: 0
29 grudnia 2015

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)