Tak, znam taką.
To córka mojej przyjaciółki. Nie jest chłopczycą. Uwielbia spódniczki, warkoczyki, rajstopy w serduszka. Pod jednym warunkiem – spódniczka nie może być różowa, warkoczyki związane różową gumką, a serduszka na rajstopach najlepiej by były czarne. Na żółtym tle.
Jestem świadoma od jej najmłodszych lat, że największym błędem jest darowanie jej kucyka pony (chyba, że zielonego), Barbie w fuksjowej kiecy czy pamiętnika z kłódeczką z okładką w najbardziej dziewczyńskim z kolorów.
Dlatego na urodziny do niej przybywam głównie z grami planszowymi, zestawami kloców Lego City lub książkami.
Ja jestem zachwycona! Ale jej mama…

Jej mama wchodzi na dziecięce stoiska sklepów z odzieżą i wzdycha ciężko. Patrzy tęsknie na te wszystkie słodkie sweterki, sukienki, baletki i wie, że nic z tego. Nie przemyci ani amarantowej lamówki na bluzie, ani malinowego pompona na czapce. Śmiejemy się czasem, że kiedy na studiach nosiła się głównie w czerni nikt by nie przypuszczał, że kiedyś tak bardzo zatęskni za różem.

Czy jest możliwie tworzyć fajne stylizacje dla małych i większych dziewczynek totalnie omijając róż? Na pewno tak. Choć kropla różowego w modzie dziewczęcej zdaje się czymś oczywistym, mała dama ubrana w inne kolory prezentuje się równie wdzięcznie.

A ja jestem ciekawa – znacie dziewczynki nie przepadające za różem?
non_pink

non_pink2

Komentarzy: 0
22 stycznia 2016

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)