Każda okazja jest dobra!

Na chwilę przed Sylwestrem 2019 niespodziewanie otrzymałam zaproszenie na niecodzienną imprezę.
Siedzę, trawię to, co pochłonęłam przez ostatnie dni i zastanawiam się co założę, by zatuszować nieco poświąteczne krągłości i wyglądać jak milion dolarów. 😉

Wyznam Wam szczerze, że po latach dzikich melanży na studiach, trochę zdystansowałam się od tej presji zabawy w ostatni dzień w roku. Ostatnie Sylwestry spędzaliśmy rodzinnie i niezbyt hucznie – czasem zaszyci gdzieś w górach, czasem w jakimś wcześniej nieznanym mieście, które postanowiliśmy zwiedzić korzystając z wolnego, zdarzały się też Sylwestry po prostu w domu – w swobodnym outficie przy planszówkach, dobrym filmie i resztkach łakoci ze świąt.

Jednak żaden trend nie trwa wiecznie i człowiek prędzej czy później łaknie zmiany. Tak było i ze mną.

Toteż, gdy otrzymałam zaproszenie od znajomego DJa uznałam to za znak, by w tym roku ugryźć temat inaczej.
Dzieci wyfruwają do dziadków (którzy wyjątkowo w tym roku nie balują), a my – rodzice – szykujemy się, by lśnić, błyszczeć i szeleścić. Każda okazja jest dobra, by zrobić rzęsę, usta i pazur i powiedzieć sobie do lustra: hej, dziewczyno, jest dobrze, tak trzymaj! Każda okazja jest dobra by tańczyć do utraty tchu i połamanych obcasów. Każda okazja jest dobra, by rozerwać się z ukochanym, z którym na co dzień łączą nas głównie listy zakupowe, zobowiązania i lakoniczne smsy: „odbierz młodego z treningu”. Każda okazja, jest dobra, by spuścić z siebie powietrze. W tym roku spuszczę je na parkiecie.

A Wy?

Komentarzy: 0
27 grudnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)