I znów: uniwersalny prezent dla niego? Ale jak to?
Przecież jeden kocha Gwiezdne Wojny, a inny Star Trek. Jeden słucha polskiego hip-hopu, drugi tylko ciężkie brzmienia. Jeden odnajduje się w roli domowego Adama Słodowego, a drugiemu młotek nie leży w dłoni, leży za to czekan do górskiej wspinaczki. Jasne.
Ale daję sobie rękę uciąć, że lubi wieczory przy herbacie (może być z prądem) i nie lubi jak mu zawiewa w kołnierz (stary szalik jakiś taki zmechacony). Założę się, że nie wzgardziłby męskim kosmetykiem o prostym składzie i minimalistycznej etykiecie.

Nie każdy lubi słuchać Johnego Casha i nie każdego fascynuje tajemnicza działalność artystyczna Banksy’ego, to bez dwóch zdań. Dlatego: słuchajmy naszego męża/tatę/przyjaciela, notujmy, bądźmy obecne duchem, gdy do nas mówi. Jeśli mam być zupełnie szczera: robimy to bardziej dla siebie niż dla niego! Niewiele jest bowiem bardziej frustrujących rzeczy niż pustka w głowie na dwa dni przed wigilią. Niewiele rzeczy potrafi skutecznie odebrać magię świąt niż dziki galop po galerii handlowej z szaleństwem w oczach, znakiem zapytania w głowie i rozpaczą w sercu. No i wreszcie – niewiele istnieje tak klasycznych świątecznych kwasów jak bardzo nieudany prezent, którego nie ratują nawet wybitne zdolności aktorskie obdarowanego.

Nie wszystko w święta da się zaplanować, czasem barszcz nie wychodzi tak esencjonalny jak ostatnio, piernik miewa zakalec, a karp nieco za suchy, ale akurat bożonarodzeniowe podarunki to coś, co można doskonale zaplanować i ogarnąć. Zróbmy więc przyjemność im i sobie i kupmy to, czego naprawdę pragną.

Komentarzy: 0
13 grudnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)