Tematycznie

Lubicie akcesoria tematyczne?
Swetry z reniferem, skarpetki w choinki i talerze z wizerunkiem uśmiechniętego bałwana?
Ja mam do nich ogromną słabość. Staram się nie przesadzać ze stanem ich posiadania, w końcu mają rację bytu tylko raz do roku, a większość czasu spędzają zakopane w szafie, ale lubię te radosne akcenty, podkreślające fakt, że właśnie trwa najpiękniejszy czas w roku.

Takie akcesoria to także świetny pomysł na świąteczny prezent dla kogoś, kogo nie znamy doskonale. Kto to miałby być? Na przykład nowa sympatia młodszego brata, koleżanka z pracy, współlokatorka z którą dzielisz studenckie mieszkanko. Taki świąteczny podarunek bez wątku osobistego, za to z wątkiem tematycznym (w tym wypadku bożonarodzeniowym) to miły gest pod adresem takiej osoby. Bo może nie wiemy jakiej słucha muzyki, co lubi czytać i czy bardziej realizuje się podróżując czy urządzając dom, ale wiemy, że jak każdy – lubi poczuć się wyróżniony i doceniony. A to już wiele,

Skarpetki w misie polarne, kapcie z rudolfem czerwononosym czy słój wypełniony własnoręcznie wypieczonymi pierniczkami to także rzeczy z gatunku uroczych. Idę o zakład, że wywołają na twarzy obdarowanego rozrzewnienie i czystą, dziecięcą radość. Bo przecież to również jeden z celów świąt: uruchomić machinę wspomnień i poczuć się znów jak dziecko. Beztrosko, może nieco infantylnie, pogrążyć się w tym świecie urokliwych rytuałów, gadżetów i wrażeń zmysłowych.

 

Komentarzy: 0
18 grudnia 2019

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)