Dziewczyna drwala

Nic nie działa, jak czerwona sukienka, śpiewał Fisz. Ja z kolei mam przyjaciela, który uważa, że nic nie działa jak Dziewczyna Drwala. Jak uzyskać efekt Dziewczyny Drwala? To proste – wystarczy para klasycznych jeansów, raczej z gatunku tych podkreślających kształty, niż workowatych slouchy jeans. Do tego make-up, który udaje, że go nie ma, włosy związane w koński ogon, trampki i KRACIASTA KOSZULA. Właściwie powinnam właśnie nią otwierać peleton cech Lumberjack’s girl, bo ona stanowi tu element kluczowy.

Faktycznie jest w tym coś pociągającego i uroczego – taka dziewczyna z sąsiedztwa, która, gdy zapukasz do jej drzwi uśmiechnie się szeroko i pożyczy własną skrzynkę z narzędziami. Na weekendowym wyjeździe jako pierwsza rozstawi namiot, rozpali ognisko, złowi rybę w strumieniu. A jak ją upiecze, tę rybę! Opatrzy ranę na stopie po przydługiej wędrówce. Naleje piwo z idealną pianką. Zagra na harmonijce motyw z Gwiezdnych Wojen. No, co tu dużo gadać: kobieta ideał.

No, ale żarty na bok.
Kraciasta koszula to po prostu świetny element swobodnego outfitu. Klasyk mody miejskiej. Uniwersalna i ponadczasowa, bezpretensjonalna i pasująca na większość okazji. Owszem, z parą jeansów stanowi duet wybitnie udany, ale przecież świetnie dogada się także z każdą spódnicą, szortami, spodniami w kant. Dlaczego ją lubimy bez względu na trendy? Bo faktycznie kojarzy nam się z przygodą, czymś prostym, ale pełnym uroku, jak lipcowa noc pod gwiazdami, spływ kajakowy, miska żurku z wkładką.
Co tu dużo gadać, koszula w kratę to prawdziwy evergreen i wspaniała alternatywa dla zobowiązujących topów.

 

Komentarzy: 0
24 stycznia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)