Karnawał 2020 czas start!

Zdarzyło Wam się kiedyś zapomnieć o stroju na bal przebierańców, ocknąć się rano, że to dziś, zakląć soczyście i chcieć umrzeć?
Mi owszem. To było jeszcze w czasach przedszkolnych. Po wakacjach spędzonych w Wolińskim Parku Narodowym i dwóch tygodniach studiowania zwyczajów żuków gnojarzy, syn zachwycony ich istnieniem zapragnął choćby na kilka godzin zostać jednym z nich. No to matka w blokach startowych – kupiłam kawał czarnego brystolu na pancerz, czarne rajstopki, czarną bawełnianą czapeczkę do której miałam przytwierdzić czułki. Byłam pod wrażeniem własnej kreatywności. W wyobrażeniach odbieraliśmy  z synem nagrodę za najlepsze przebranie. Niestety pech chciał, że kilka dni uciekło mi z kalendarza. I tak obudziłam się z kompletem półproduktów i brakiem gotowego stroju.

Nie idźcie moją drogą! Ustawcie przypomnienie w telefonie, przyklejcie kartkę do lustra, cokolwiek. To dzień na myśl o którymi dzieciaki piszczą z ekscytacji. No i też o nas trochę jednak chodzi – lepiej nie robić sobie tej krzywdy. A tak, to wstaje człowiek rano i patrzy, czy klej na motylich skrzydłach dobrze chwycił, czy bibułkowe paski na spódnicy wróżki ładnie szeleszczą i czy zbroja rycerska błyszczy równie dobrze w świetle dziennym. A ostatecznie – można też pozwolić, by ktoś zrobił to za nas. Witryny sklepowe kuszą brokatem, tiulem i piracką czachą.

Aha, a ze strojem oczywiście zdążyłam. Ale nie polecam tego sportu.
Udanej zabawy – dzieciakom na balach, rodzicom przy szyciu i klejeniu! 😀

Komentarzy: 0
17 stycznia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)