Fokus na BALKON cz.2

… A jak już uporamy się z pracami grubszymi – sprzątaniem, szorowaniem, podmalowywaniem ubytków, dokręcaniem poluzowanego, przesadzaniem roślin, przyjdzie czas na kosmetykę, czyli to, co pewnie wszyscy lubimy najbardziej. Co takiego? Oczywiście klecenie gniazdka, z którego można patrzeć we własny skrawek błękitnego nieba. Albo własny skrawek rozgwieżdżonego nieba, to zależy od pory.

Jak widzicie, w połowie marca jestem już myślami przy polegiwaniu na delikatnym wiosennym słońcu. To cykl coroczny, występuje niezależnie od aktualnej aury. Marzec, ten dziwaczny miesiąc z przełomu zimy i wiosny budzi we mnie zwierzęcy instynkt wypełznięcia z nory i rozejrzenia się czy to już. Oczywiście, że nie już i nawet nie za tydzień. Ale wszystko smakuje lepiej PRZED. Wyczekiwanie jest uskrzydlające i bardzo podnosi na duchu. 🙂

No więc czego my tak naprawdę potrzebujemy na tym naszym skrawku własnego  „urban jugle”?
Tekstyliów! Wspaniale, że od jakiegoś czasu można mieć tekstylia zaprojektowane specjalnie z myślą o sytuacjach balkonowych, tarasowych czy ogrodowych . Są zwykle zrobione z tworzyw sztucznych, odpornych na ewentualne działanie czynników pogodowych i wilgoci. Dają poczucie przytulności, umożliwiają stworzenie własnego azylu Zen w środku miasta. Bo nie wiem jak dla Was, ale dla mnie prawdziwy relaks daje jednak pozycja horyzontalna. Polegiwanie pod chmurką z kubkiem kawy, filiżanką herbaty czy lampką dobrego wina (wszystko w zależności od pory dnia) to jednak z lepszych rzeczy, jaka może mi się przytrafić w sezonie wiosenno-letnim w obrębie własnego domostwa.

A Wy?
Używacie balkonów w podobny sposób?

 

Komentarzy: 0
16 marca 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)