Co lubią Wasi synowie?
Czy mają jakiekolwiek preferencje w kwestii ubioru?
Odpowiedzi moich przyjaciółek brzmiałyby: zapomnij! Zero preferencji! Byleby nie uwierało i w ogóle dawało o sobie zapomnieć.
Więc gdyby nie fakt, że sama mam syna, który zdecydowanie zwraca uwagę na to, co znoszę do domu i wieszam w jego szafie, mogłabym powyższe stanowisko uznać za wiodące.
Ale warto pamiętać – ludzie są różni, dzieci są różne, chłopcy nie są identyczni. Również w kwestii stosunku do tego, co noszą na grzbiecie.

Gdybym miała Wam powiedzieć, jakie są trzy dominujące tiszertowe trendy w szafie mojego syna to byłyby to: masa prostoty i minimalizmu (koszulki gładkie, jednokolorowe, ewentualnie w drobny deseń), kilka hołdów ku czci bohaterów jego życia (Postaci z Avengers, jakiś jegomość z gry komputerowej, Gambol) oraz koszule wyjściowe, które z chęcią zakłada na rozmaite okazje formalne i półformalne typu: czyjeś urodziny, rodzinne wyjście do restauracji czy odwiedziny u babci. Preferowane kolory: biel, wszelkie odcienie niebieskiego, szarości, zieleń khaki oraz butelkowa, koniecznie czerń. Inne akceptowalne: musztarda, bordo, mięta. Ale bez szczególnego entuzjazmu.
Na szczęście bieżące trendy wychodzą nam na przeciw – każdą z indywidualnych tendencji odnajdę na wieszakach ulubionych sklepów.

A Wasi chłopcy? Co lubią?
Ubrać się zgodnie z własnym wyobrażeniem dobrze ubranego młodego mężczyzny?
A może włożyć na siebie cokolwiek i na tym zakończyć temat?
Chwilę podumać przy otwartych szeroko drzwiach szafy?
Czy chwycić cokolwiek i mieć głowę wolna od modowych dylematów?

Komentarzy: 0
05 czerwca 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)