Wszyscy na pokład!

Styl marynarski choć tak dobrze znany i lubiany, przez ostatnie sezony potraktowany był mocno po macoszemu. Nareszcie jednak wrócił i może świętować swoje mocne pięć minut zarówno na wybiegać wielkich wizjonerów mody, jak i na wieszakach sieciówek. Jest prosty, twarzowy i raczej nie sprawia problemów w aranżowaniu zestawień. I jest czymś absolutnie nieśmiertelnym.
Zupełnie jak grochy nawiązujące do mody pin-up girls, jak kwiaty mające oddawać nieznośną lekkość hippisowskiego bytu.

Styl marynarski to także esencja lata. Bo przecież co bardziej kojarzy się z klimatem wakacji jeśli nie woda, majtanie nogami na pomoście, żagle, morskie fale i skrzek mew?

A takie okoliczności przyrody uwielbiają towarzystwo marynarskich stylówek.
A zatem: wybierasz spódniczkę mini, spodnie czy krótkie szorty?  Wolisz pasy grubsze czy szersze? Preferujesz stonowany i elegancki duet białego i granatu, czy wolisz ożywić ten miks odrobiną ognistej czerwieni? Każda opcja jest mile widziana.

Do tego klasyczne trampki, żeglarskie mokasyny lub espadryle.  Lub w wersji nieco bardziej oficjalnej – sandałki na modnym słupku i do tego kolorystycznie dopasowana marynarka.
Pomyślnych wiatrów!

Komentarzy: 0
17 czerwca 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)