Mało jest tak uniwersalnych rzeczy jak prosty, biały tiszert.
Mało jest tak uniwersalnych rzeczy jak para niebieskich jeansów.

Tu: jedno w wersji nieco sfeminizowanej (forma tiszertu) drugie z kolei, dla równowagi, mocno boyfriend’s oraz oversize.

Jeden mix, trzy odsłony. Czyli: wyjściowa elegancja, nie pozbawiona nonszalacji i luzu. Uwielbiam zestawienie takich przyciężkawych, workowatych jeansów (to fason slouchy) 
z wysoką szpilką i szykowną marynarką. Do stylizacji można dodać kopertówkę i nieco biżuterii – całość zyska na akcencie wieczorowym.

Druga propozycja to rzecz z gatunku grzecznych, choć – poprzez fason spodni – dalekich od nudy i przewidywalności. Grafitowy kardigan-narzutka i skórzane mokasyny nadają zestawieniu ton uładzonej, nieco biurowej powściągliwości.

Trzeci look to rzecz zdecydowanie wakacyjna. To stylówka idealna na spacer po promenadzie, wieczorne wyjście na oglądanie zachodzącego słońca, albo po prostu wyjście do miejskiego parku.
Osobiście cieszę się z trendu wejścia typowo plażowych klapek do przestrzeni miejskiej. Nadają stylizacjom pazur nonszalancji i luzu. A co bardziej cieszy latem niż luz?;)

Komentarzy: 0
22 lipca 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)