Jeans jest królem zarówno damskiej, jak i męskiej garderoby, ale to właśnie kobiety mogą się cieszyć tak wieloma jego odsłonami. Ma niezrównany potencjał stylizacyjny – odpowiednio zestawiony nada się na niemal każdą okoliczność. Denimowe spodnie w tak wielu fasonach, spódnice, sukienki, katany, kamizelki – wszystko to jest absolutnie ponadczasowe i zawsze  świeże. Jednak na szczególną uwagę zasługują szorty – mają w sobie zawadiacki sznyt, dziewczęcą nonszalancję i świeżość.

Ale…
Czy uwierzycie, że jako bardzo młoda dziewczyna nie nosiłam szortów, bo uważałam, że nie jestem dostatecznie zgrabna?
To zabawne, bo po trzydziestce rozsmakowałam się w nich i latem praktycznie się z nimi nie rozstaję.
Czy to oznacza, że aktualnie mam idealną figurę i zero cellulitu na udach? Bynajmniej!

Oznacza to tyle, że wyluzowałam. Uciszyłam w sobie nieznośny głos, który wiecznie podpowiadał mi co ewentualnie mogą myśleć inni. A inni tymczasem byli zajęci: czytaniem plakatu na słupie ogłoszeń, wybieraniem najładniejszej kobiałki z truskawkami i drapaniem za uchem psa. Inni wypatrywali swojego tramwaju, dyskutowali z partnerem co zrobią na obiad, umawiali się na wizytę do dentysty. Nie patrzyli na moje uda, bo to ostatnie, co mogłoby ich zająć. Nie patrzyli na niedostatecznie wcięte kostki, bo mieli je w nosie!
A ja biedna, byłam pewna, że cały świat krytycznie mnie taksuje i myśl o tym zraszała mnie rzęsistym potem.

Szkoda, że tak wiele minut zmarnowałam na te wyimaginowane oceny.
Dziś powiem Wam jedno: noście mini, noście szorty, noście rurki jeśli tylko macie na to ochotę.
Miksujcie je z topami, tiszertami, koszulami. Zakładajcie do nich klapki, sandały, sneakersy, a nawet botki.
Czujcie się piękne i bądźcie wolne od bezsensownych rozkmin! 😉

 

 

 

Komentarzy: 0
06 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)