Dobrych świąt!

❤ Bliskości.
❤ Czułości.
❤ Cierpliwości.
❤ Spokoju ducha.
❤ Zdrowego ciała.
❤ Przewidywalności.
❤ Stabilności.
Takie życzenia to chyba całkiem sensowne życzenia zważywszy na rok, w którym są składane ;).

Rozwijając tę wyliczankę życzę Wam, byście doceniali bliskość i byli czuli. Byście mieli siłę i cierpliwość, gdy sprawy czasem nie układają się po naszej myśli. By, choć czasem niespokojnie na zewnątrz, towarzyszył Wam spokój wewnętrzny i równowaga. Byście mogli cieszyć się zdrowiem swoim i bliskich. I wreszcie – by nadchodzący rok był bardziej przewidywalny, wolny od nagłych zwrotów akcji i pełen stabilizacji. W rodzinie, w pracy, w innych aspektach życia, nawet tak pozornie błahych jak planowanie wakacji.

Te święta są wyjątkowe, bo cały rok jest wyjątkowy. Trochę nas przeczołgał, ale też – pokazał nową perspektywę.
Wielu osobom unaocznił co tak naprawdę jest ważne. Że dopóki jesteśmy zdrowi i otoczeni ludźmi, którzy nas kochają to właściwie jesteśmy wygranymi.
Całą resztę jakoś się ogarnie, głęboko w to wierzę.

Komentarzy: 0
24 grudnia 2020

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)