Fokus na: print kwiatowy!

Pamiętam taką scenę w świetnym filmie pt. „Diabeł ubiera się u Prady, gdy jedna z głównych postaci, odgrywana przez boską Meryl Streep – prycha ze wzgardą na doniesienie, że na wiosnę mają być modne kwiaty. „Doprawdy rewolucyjne!” kpi, wywracając oczami. Uwielbiam tę scenę i w ogóle cały obraz, ale nie podzielam znużenia motywem kwiatów. Print florystyczny może faktycznie nie jest odkrywczy w świecie mody i powraca na piedestał trendów jak bumerang co sezon, dwa lub – w najgorszym scenariuszu – co trzy, ale nie ma się co dziwić.
Kwiatowe wzory są po prostu piękne i mają w sobie pokłady wzdzięku i uroku. Mają także moc zastosowań – koszula lub marynarka w kwiaty efektownie rozładuje nadmierne dystyngowanie w stylizacji oficjalnej, a kwiecista spódnica lub sukienka sprawią, że zyskamy rozmaite efekty – od nonszalanckiego setu w klimacie boho, przez kobiecy casual, aż po zmysłowy look wieczorowy.

Kwiaty są romantyczne, delikatne, subtelne. Ale mogą też być wyraziste, intensywne, a nawet krzykliwe.
Od nas zależy to jak będziemy je nosić i na jaki styl postawimy. Jedno jest pewne – nie warto ich ignorować, a w bierzącym sezonie wręcz – nie należy! 😉

Komentarzy: 0
28 lutego 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)