Fokus na: trend marynarski!

Trudno o bardziej letni trend niż ten marynarski. Od samego brzmienia tego słowa niemalże czuje się bryzę morską na policzku i słyszy skrzeczenie mewy nad głową. 😉
Tymczasem kalendarz jest nieubłagany – dopiero kilka dni temu wkroczyliśmy w kalendarzową wiosnę!
Zwróćcie jednak uwagę, że nie kuszę Was szortami, zwiewnymi sukienkami z cold-shoulder czy dekoltami na plecach.  Moje propozycje stylówek nie są odklejone od realiów, nie każę nikomu świecić gołym pępkiem lub dostawać gęsiej skórki w oczekiwaniu na tramwaj.
Jest letnio w kontekście trendu i estetyki, ale wczesnowiosennie jeśli chodzi o rodzaj outfitu.

Trend marynarski to nieśmiertelny miks bieli z granatem, gdzieniegdzie urozmaicony kroplą koloru – czerwieni, bordo, błękitu.
Jest bardzo twarzowy, uniwersalny i ponadczasowy. Nie ma w sobie nic sprawiającego trudność, ani determinującego wiek – możemy go nosić jak chcemy, kiedy chcemy
Dobrze zagra nie tylko na promenadzie w Międzyzdrojach, pomoście w Mikołajkach czy gdyńskim porcie.
Nie musisz mieć ze sobą wioseł, koła ratunkowego czy zwiniętej cumy dziobowej – w charakterze dodatku.
Wystarczy prosta baseballówka, chustka pod szyję – jednokolorowa lub o princie odpowiadającym konwencji.
Klasyczne trampki czy martensy to teraz doskonałe dopełnienie takiego looku – te pierwsze w wersji: biel, granat lub czerwień, te drugie: biel będzie bardzo HOT!
To bowiem sezon który rozgrzesza popadłe niegdyś w niełaskę „białe kozaczki” czyli wszystko, co białe, skórzane i za kostkę.

 

 

Komentarzy: 0
24 marca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)