Pisałam ostatnio peany na cześć motywów florystycznych.
I cóż – pragnę je dziś kontunuować! 😉

Bo kwiaty to nie tylko ponadczasowy wdzięczny i ultrakobiecy motyw, eksploatowany chętnie przez projektantów mody, to także tchnienie wiosny!
A tego wszystkim nam bardzo trzeba – wypatrujemy oznak tej cudownej pory roku, mając nadzieję, że zima już dała za wygraną.

Poniższe stylizacje pokazują, że kwiatowe wzory świetnie czują się w towarzystwie  niemalże wszystkiego. Jednak nie lubią konkurencji i nade wszystko kochają grać pierwsze skrzypce. Dlatego warto je zestawiać z prostymi elementami garderoby i niedominującymi dodatkami. Spójrzcie, że zarówno look  w stylu sportowy casual, jak i romantyczne boho z kwiatowym akcentem w roli głównej wypadają efektownie, gdy znamy umiar.

Tu umiar jest więcej niż wyraźny, przy jednoczesnej świadomości trendów – modne bowiem będą tej wiosny nie tylko kwiaty, ale również – jeansy klasyczne, białe, kowbojki i krótkie puchowe kurtki.

 

Komentarzy: 0
12 marca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)