Zoom na: HOME OFFICE LOOK!

Trend od roku jest silny i nie traci na aktualności – sety do domowego biura są najczęściej komponowanymi stylizacjami w pandemicznym świecie.
Jak ubrać się, by utrzymać wysokie morale, a jednocześnie czuć się komfortowo? Jak nie wyjść na ignoranta na teamsowym spotkaniu działu, a jednocześnie nie wygłupiać się z garsonkami? To wbrew pozorom nie takie proste.
Żartowałam – to bardzo proste.

Przyznam się i będzie to wyznanie nieco kompromitujące, że pierwszy tydzień lockdownu spędziłam w piżamie. Również podczas świadczenia obowiązku pracy.
Byłam tak stęskniona za luzem, jaki daje możliwość pracowania z własnego łóżka, że totalnie przepadłam.  Bardzo szybko zrozumiałam jednak, że niedbały koczek z nierozczesanych włosów i podomka to duet fatalnie wpływający na samopoczucie i  produktowność w pracy. Zwyczajnie zrobiłam się rozmemłaną, zwiewającą babą, której poziom kreatywnej myśli spadł do minimum.

Na szczęście nie trwało to długo. Dziś bezwględnie dbam o to, by moja garderoba domowa-luźna nie mieszała się z domową-służbową. Dbam o to, żeby było schludnie. Nie, żeby  zaraz pełny make-up i prostowanie pukli od siódmej rano. Ale obowiązkowo – poranne zabiegi pielęgnacyjne i nieprzypadkowe elementy garderoby to podstawa.  Jako top wybieram bluzkę lub koszulę, nawet gdy nie mam w planach dwugodzinnego calla z burzą mózgów. Na dolną część ciała – oczywiście spodnie dresowe. Nie widać ich w kamerce podczas spotkania, a przecież postulat by siedzieć w domu w nieelastycznych spodniach jest raczej mocno przesadzony.

A Wy?
Jak ubieracie się pracując w domu?

Komentarzy: 0
26 marca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)