Zoom na: KOLORY ZIEMI!

Piaskowe beże, kamelowe brązy, delikatne ecru, zieleń oliwkowa – czy ta paleta może się znudzić?
Spieszę z odpowiedzią – nie bardzo.
Kolory ziemi to zestaw barw, które podpowiedziała natura, a przecież, umówmy się – nie mogła się mylić!

Doskonale sprawdzą się jako total look, w stylizacji monochromatycznej lub wymieszane ze sobą w harmonijnej kompozycji. Oba zabiegi wstrzelą się w outfit bazujący na stylu safari, etno, czy militarnym, idealnych latem.
Jednak warto pamiętać, że to niejedyna opcja. Jeśli kochasz mocniejsze akcenty kolorystyczne, dające efekt wyrazistości i wyjścia poza standard – również przyjrzyj się stonowanej palecie kolorów ziemi uważnym okiem. Romansując z różem, słoneczną żółcią, oranżem czy turkusem, prędzej czy później sięgniemy po khaki, beż czy kość słoniową choćby po to, by uspokoić całkość looku i nie przedawkować intensywnych wrażeń.
Mam parę dobrych doświadczeń z takimi duetami. Uwielbiam ciepły, kamelowy brąz w duecie z mocnym różem, choć mam świadomość, że to zabieg z rejonów color-bocking.
Również oliwkowa zieleń ma u mnie swego stałego partnera i jest nim… wyrazisty turkus.
Z kolei soczyste, limonkowe żółcie przepięknie podbija beż (tak, właśnie beż, nie: biel, ).

Bo subtelności w modzie nidy za wiele. A im dłużej w modzie uczestniczę, tym wyraźniej to widzę.

Komentarzy: 0
30 marca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci udostępnionego przeze mnie adresu e-mail, imienia/nazwiska/imienia i nazwiska/nicka w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do korzystania z usługi. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (dowiedz się więcej)