Cześć Wiosno!

Czyżbyś wreszcie nadeszła?
Kilkanaście stopni na plusie i nieco więcej słońca nastraja bardzo pozytywnie. Nawet burza z oberwaniem chmury zdaje się zapowiadać nadchodzącą zmianę.
Jest to nam potrzebne, bo tegoroczna zima pokazała swoje mocno zapomniane, surowe oblicze. Na dodatek jakby wciąż nie ogarnęła, że od dobrego miesiąca nie powinna już dawać o sobie znać.

Co najbardziej cieszy Was na wiosnę?
Lżejsze outfity?
Trampki zamiast botków?
Wiskozowe apaszki zamiast wełnianych kominów?
A może bardziej – kulinarne podniety?
Coraz więcej nowalijek na straganach owocowo-warzywnych?
A może po prostu fakt, że skoro wiosna, to niebawem i lato?
I że takie długie dni i jasne wieczory?
I słońce muskające blade po zimie policzki i nosy?

Kocham to wszystko, co wyżej, oraz coś jeszcze – taką nieuchwytną lekkość bytu.
To chyba, rzecz przyrodzona całemu światu przyrody (bo przecież i my jesteśmy jego częścią), że wszystko budzi się do życia po śnie zimowym, wszystko się zieleni, nabiera wigoru i chęci do działania. Mnie na wiosnę chce się najbardziej. Chcę przestawiać meble, malować ściany, opracowywać nowe przepisy na sałatki i makarony, dobrze wyglądać, biegać, skakać, latać, pływać, rozkładać kocyk i zdzwianiać się na liczne nasiadówki i pikniki.

Wierzę, że nte nieśmiałe przebłyski słońca i te asekurackie kilkanaście stopni (oraz coraz cieplejsze powiewy wiatru) to wstęp do Lepszego!
Wy Też?

Komentarzy: 0
21 kwietnia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)