Lubię, gdy moda nie idzie przewidywalnym torem.
Gdy na do dresowych spodni zarzucam wełniany szykowny plaszcz.
Gdy uroczą sukienkę wieńczę trampkami lub sneakersami.
Gdy workowate jeansy z przetarciami zestawiam z parą klasycznych eleganckich szpilek.

Brzmi znajomo?
Też lubicie wychodzić poza kanon?

Uważam, że przewidywalność w modzie ma swoje pole do popisu. Przewidywalne będą stylizacje biurowe, kiedy wymaga się od nas powściągliwości, chłodnego profesjonalizmu i znajomości dress-code’u. Przewidywalny będzie nasz ubiór, gdy idziemy pierwszy raz do babci ukochanego, na szarlotkę z kruszonką i filiżankę herbaty i bardzo chcemy zrobić dobre wrażenie. Na rodzinną wigilię też nie założymy niczego odjechanego, raczej znane wszystkim wigilijne standardy: bluzkę z kołnierzykiem, koszulę, spódnicę, sukienkę, a na nogi mokasyny/baleriny (dla wygodnych) lub obcasy (dla amatorek tychże).

Ale przecież życie to nie tylko biuro, rodzinne posiadówki i poznawanie rodziny nowego chłopaka.
Życie to masa innych sytuacji, które totalnie nie wymagają od nas ograniczania się w kwestii naszego looku.
Dlatego powrót mody na martensy – buty mojej młodości – uważam za bardzo fajny nius. Sukienka w uroczy, subtelni print kwiecisty świetnie komponouje się z ciężkim obuwiem, które tonuje jej zwiewność, jednocześnie nadając całości pożądany pazur.

Ja jestem bardzo na tak, a Wy?

Komentarzy: 0
23 kwietnia 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)