Party pod chmurką

Wiele razy pisałam tu, jak wiele zmienia lato.
A zmienia dosłownie wszystko! Zacznijmy od tego, że wychodząc gdziekolwiek nie musisz ubierać się jak na wyprawę podbiegunową, tylko wsuwasz stopę w klapeczek, względnie trampek i już suniesz ku celowi. Potem przechodzimy płynnie do domowych kulinariów – wszak młode ziemniaki i garść fasoli szparagowej to zero pracy, a jakie to genialne w smaku! Ba, bywało, że na obiad podawałam durszlak czereśni, albo michę truskawek. Następnie jesteśmy przy rozrywce – ileż radości daje sam fakt bycia posród zieleni drzew i śpiewu ptaków, patrzenia w błękitne niebo i machania beztrosko bosą nogą!
Słowem – lato to życie w najlepszej możliwej odsłonie!

Również imprezy i rozmaite spędy najfajniejsze latem!
Wystarczy skrzyknąć ulubionych ludzi, kazać każdemu coś przynieść, rozłożyć kocyk i … najlepsze garden-party czas start! Czy tam park-party, plaża-party cokolwiek, byle na powietrzu.
Dlatego zachęcam Was do robienia również spotkań urodzinowych i innych uroczystości o charakterze swobodnym, pod chmurką. Wprawiają w beztroską, wakacyjną atmosferę, a dzięki jednorazowej zastawie nie musisz mordować się z myciem i sprzątaniem. Warto tu jednak nadmienić – przerzućmy się na papierowe kubeczki i talerze oraz drewniane sztućce! Wtedy nie tylko oszczędzamy swoje własne zasody sił, ale i – planetę.

 

 

 

Komentarzy: 0
25 maja 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)