Kierunek: plaża!

Moda plażowa niejedno ma imię – niektóre panie preferują przewiązać w pasie zwiewne pareo, inne drapują wokół ciała chusty, ja natomiast idę w rzecz bardzo uniwersalną, jaką jest lekka sukienka. Dlaczego uniwersalną? Bo nie wymusza kowencji wyłącznie plażowej i mogę ją z powodzeniem nosić również w innych sytuacjach urlopowych. A przecież bagaż nie jest nieograniczony w swej pojemności i liczy się każdy jego centyment sześcienny – szczególnie gdy podróżuję samolotem.

Dziś prezentuję dwa przesycone kolorem sety plażowe, bazujące na kieckach.
Kolory wybrałam nieprzypdkowo – obie stylizacje są soczyste, intensywne i przepełnione wakacyjną radością.
Róż w dwóch odcieniach – amarantu i koralu, a także turkus i neonowa limonka – trudno o koktajle bardziej energetyczne i wibrujące pozytywną energią.
Obie stylówki tonuję słomkową torbą plażową – dodaje całości ton naturalności i klasyki.

Nie wiem, jak Wy, ale ma już czuję zapach morza!

Komentarzy: 0
20 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)