Letni must have: ogrodniczki!

Ach, latko!
Long time no see!
Ale wreszcie jesteś i zamierzam wycisnąć cię jak cyktrynę!

Tego lata nie usiedzę. W zesżłym musieliśmy trochę przystopować z podróżami i rozmaitą aktywnością, ale w tym – wracamy na właściwe tory.
Cudowne plaże, wąskie uliczki nieznanych miast i miasteczek, pachnące żywicą lasy i zapierające dech w piersiach widoki ze zbocz górskich – to wszystko będzie moje!

Dziś zoom na mało popularny element gardeoroby – spodenki ogrodniczki.
To fason nieco wymagający,  ale nie jest to prawda, że ogrodniczki są wyłącznie dla dziewczyn i i kobiet noszących rozmiar 36. Przy umiejętnym dobraniu rozmiaru może czynić maskujące czary-mary (np dobrze ukrywać brzuszek).

Pragnę również obalić mit, że spodenki tego rodzaju to element garderoby wchodzący w wyłącznie luźne stylóweczki. Owszem – trampki, espadryle czy klapki są jakby intuicyjnym dopełnieniem looku bazującego na ogrodniczkach, ale założenie szpilek bynajmniej nie jest wykluczone! Dziś prezentuję Wam trzy opcje – na plażę, turystykę miejską i wieczorowy wypad – czyli spodenki z szelkami na trzy sposoby.
Wchodzicie w to? 😉

Komentarzy: 0
07 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)