Świat social miediów od jakiegoś czasu bombarduje nas przekazem, że kompleksy są passe, a naturalność z całym dobrodziejstwem inwentarza jest tym co powinno być eksponowane.
Moda na bodypositivity jest wspaniałym trendem i pragnęłabym aby każda z nas kochała siebie i swoje ciało w takiej wersji, z jaką przyszło nam współstnieć. Niestety z tym bywa różnie. Akceptacja ciała, takim, jakie jest – ze wszytskimi fałdkami, dodatkowymi kilogramami, rozstępami, cellulitem i tak dalej – to stan, do którego warto dążyć, jednak jeśli odpowiedni outfit sprawia, że czujemy się pewniej – nie oszukujmy się, że jest inaczej.

Osobiście uważam, że najważniejsze w drodze do wewnętrznej równowagi jest wybieranie dróg, które będą zgodne z nami, z tym, co naprawdę czujemy. Począwszy od tych ważnych – dróg życiowych, przez te średniej wagi, na zupełnie błahych skończywszy. Bo wybór stroju plażowego – to umówmy się – żadna wielka sprawa. Jeśli jednak ma uczynić nasz urlop piękniejszym przez to jak będziemy się czuć same ze sobą – warto się nad nim pochylić.

Dziś przegląd strojów plażowych, które mogą dodać nam pewności siebie i przez to uczynić wypoczynek lepszym.

Fałdki są tym, co chciałabyś ukryć? Jednoczęściowej stroje z marszczeniem to Twój sprzymierzeniec.
Podobny efekt dają kaskady luźno opadającego materiału.

Masz spory biust, wymagający wsparcia?
A może wręcz przeciwnie – niewielki i pragniesz go nieco zaokrąglić?
Powiem krótko – dobierz właściwy rozmiar i push it up!
Pushowanie zrobi dobrze w obu przypadkach.

Figura-klepsydra to marzenie wielu z nas. Wyraźnie zarysowana talia, spora różnica w jej obwodzie oraz obwodzie bioder to od starożytnych czasów niekwestionowany walor kobiecego piękna. Monikini z wycięciami z boku świetnie podkreśli go. Jeśli z jakichś przyczyn (rozstępy? wystający brzuszek?) nie chcesz zakładać stroju dwuczęściowego, a należysz do szczęśliwego grona klepsydr – monikini już na Ciebe łypie z koszyka sklepowego! 😉

Nie wiem czy pamiętacie ikonę dużych majtek – niejaką Bridget Jones?
Ja nie tylko pamiętam, ale uwielbiam!
Majtki z wysokim stanem mają wiele zalet – tuszują to, co w naszym mniemaniu powinny i dają dodatkowe punkty do pewności siebie.
Lekcja Bridget odrobiona! Na plaży przyda się szczególnie!

Komentarzy: 0
14 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)