Plusk plusk!

Jedną z większych uciech, jakie ma zaoferowania lato jest możliwość popluskania sie w wodzie.
Gdy doskwiera upał nic tak nie koi jak możliwość zanurzenia się w basenie (wersja ekskluzywna, dla posiadaczy kawałka ziemi lub sporego tarasu), zabaw w polewanie szlauchem (wersja delikatnie oldschoolowa, podwórkowa) czy po prostu zanurzenia stóp w rzece (wersja dostępna dla każdego kto uprawia spacery z czworonogiem).

Woda jest czymś wspaniałym nie tylko w kontekście zdrowej diety, nawadniania organizmu etc. Dostarcza wspaniałej rozrywki i relaksu- które możemy śmiało uprawiać w pojedynkę oraz w mniej i bardziej rozbudowanych skupiskach ludzkich. Domowe SPA, relaks nad brzegiem wodnego akwenu, chillujące bujanie na duchanym materacu z gazetą w dłoni to tylko kilka opcji pięknego wodnego tete-a-tete z samą sobą, które doceni każda z nas. Ale przecież można także uprawiać liczne wodne sporty, ganiać się z dzieciakami podczas pojedynku na wodne pistolety, łowić ryby i wiele wiele więcej.

Fajne jest też to, że woda to taki pretekst do uwalniania w sobie dziecka.
Ogrom letnich atrakcji, pozornie dedykowanych dzieciom, cieszy również tych dużych.
Uważam, że to bardzo potrzebne – czasem spuścić z tonu, poluzować metaforyczny krawat pod szyją i wejść radośnie pod zraszacz podlewający trwanik w parku.

 

Komentarzy: 0
21 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)