Nie każdy z nas może pozwolić sobie na długi urlop spędzony posród egzotycznych krajobrazów.
Tylko nieliczni są w stanie skrzętnie zapełnić dzieciom ponad dwumiesięczną przerwę w nauce, oferując moc atrakcji i wyjazdów.
Nie oznacza to jednak, że mamy zrezygnować z celebry lata! Pomysłów na nią w mieście jest bez liku!
Począwszy od rodzinnych spacerów, przez rowerowe lub hulajgonowe eskapady oraz naloty na okoliczne lodziarnie na wypadach na mieskie kąpieliska skończywszy.
Lato w mieście może być wspaniałe i nie wymaga ogromnych nakładów materialnych, a jedynie – naszego zaangażowania, fantazji i … miłości.

Koc piknikowy, plecak wypchany pysznościami i … ahoj przygodo!
Słuchajcie tego, co wam w duszy gra: jednego dnia do niezbędnika dorzućcie paletki do badmintona, innego czytaną właśnie z pasją książkę (i dzieciakom ich komiksy/powieści detektywistyczne), jeszcze innego – zupełnie nic, by leżeć na kocu, patrzeć na przelatujące chmury i zajadać się truskawkami.

To, że pracujesz do późnych godzin popołudniowych, nie oznacza, że lato przeleci niepostrzeżenie, a jedyny jego hajlajt do wyjazd nad morze w połowie sierpnia.
Nic z tych rzeczy – celebruj lato, szlajaj się z pudełkiem czereśni, leż pod drzewem i chłoń lato. Nie trwa szczególnie długo, więc nie szukaj wymówek! 😉

 

 

 

Komentarzy: 0
10 czerwca 2021

Dodaj komentarz

Celem korzystania z systemu komentarzy, a zatem celem realizacji tej społecznościowej usługi, w związku z koniecznością zabezpieczenia przed spamem oraz ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia ewentualnych roszczeń osób trzecich, prosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci informacji udostępnionych przeze mnie w polach „Podpis” oraz w treści komentarza. Dane te przetwarzane będą przez administratora danych na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit a RODO – w celu realizacji usługi społecznościowej dodawania komentarzy. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek uzupełnienie rubryki „podpis” jest konieczne do zamieszczenia komentarza.

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest KIK TEXTIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą we Wrocławiu (czytaj więcej)